google-site-verification: google6572d658b2815c72.html

banner134

banner105
29 Nisan 2017 Cumartesi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Bu çirkef yapının içene beni çekmeye çalışanlarla hukuk önünde sonuna kadar mücadele edeceğim.

FATMA ALİYE ANAOKULU 2.GELENEKSEL RESİM YARIŞMASINDA MİNİKLER HAYALLERİNDEKİ '23 NİSAN'I ÇİZDİ

Bafra'da Fatma Aliye Anaokulu Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak bu yıl 2. düzenlenen "23 Nisan" konulu Resim yarışması yapıldı.

19 Nisan 2013 Cuma 15:51
FATMA ALİYE ANAOKULU 2.GELENEKSEL RESİM YARIŞMASINDA MİNİKLER HAYALLERİNDEKİ '23 NİSAN'I ÇİZDİ

FATMA ALİYE ANAOKULU 2.GELENEKSEL RESİM YARIŞMASINDA MİNİKLER HAYALLERİNDEKİ '23 NİSAN'I ÇİZDİ

İlçecimizde Fatma Aliye Anaokulu Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak bu yıl 2. düzenlenen "23 Nisan" konulu Resim yarışması yapıldı.

Fatma Aliye Anaokulu Müdürlüğü okul öncesi eğitimine devam eden öğrenci ve öğrenci velilerinin kaynaşmasını sağlamak, öğrencilerin resim yapma becerisini geliştirmek ve çocukların sanata ilgisini artırmak amacıyla okul öncesi öğrencileri arasında düzenlenen resim yarışmasına 90 öğrenci katıldı.

Fatma Aliye Anaokulu Müdürü Yasemin EROĞLU, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminden Hüseyin KARA ve İMKB ŞEH YBO Görsel Sanatlar Öğretmeni Nuriddin ÇELENK tarafından yürütülen yarışma, ilçe anaokulları ve ilk/Ortaokulları bünyesinde bulunan ana sınıflarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Anaokulu Müdürü Yasemin EROĞLU, amaçlarının çocukların stresten uzak eğlenceli bir şekilde yeteneklerini ortaya çıkartmak olduğunu ifade etti.

"23 Nisan" konulu resim yarışmasında katılan tüm öğrencilere katılım belgesi ve hediyeler verildi. Minik öğrencilerin yaptıkları biri birinden güzel resimler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Görsel Sanatlar öğretmenlerinden oluşan komisyon tarafından incelendi.

İncelenen eserler sonucunda birinciliği Atatürk Ortaokulu Anasınıfı öğrencisi Esila MANGIR, ikinciliği Mehmet ULUSAR Anaokulu öğrencisi Esra Gökçe MALKOÇ, üçüncülüğü Mehmet ULUSAR Anaokulu öğrencisi Erva Yasin BAŞ ve Mansiyon ödülünü ise Nisan FENERCİOĞLU kazandı.

23 Nisan 2013 Salı günü saat 14.00’te Fatma Aliye Anaokulu bahçesinde düzenlenecek olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde yarışmada dereceye giren öğrenci ve öğretmenler Ezgi KÜÇÜKOLGUN, Songül GENÇHOŞ ve Sema SEVEN ödül verilecek.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner150
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner129
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV